Pokémon Go si nyní zahrají také hráči v Indii a dalších jihoasijských zemích! Niantic navíc získal v Indii silného partnera! – PKMNGO CZ/SK
Share

Pokémon Go si nyní zahrají také hráči v Indii a dalších jihoasijských zemích! Niantic navíc získal v Indii silného partnera!

28002258140_eaa0b609c8_b
Další migrace hnízd je tu!
Prosinec 15, 2016
28002258140_eaa0b609c8_b
Spawny na vesnicích byly navýšeny!
Prosinec 19, 2016
Zobrazit vše
27541305793_f19c00519a_b

Vývojáři z Nianticu potěšili mnoho fanoušků Pokémonů v Jižní Asii! Nyní je totiž hra Pokémon Go dostupná pro hráče v Indii a dalších jihoasijských zemích! V Indii dokázal dokonce Niantic získat na svou stranu silného partnera.

Ano, je to tak! Hráči z Jižní Asie, kteří marně toužili po hraní Pokémon Go, mohou nyní jásat. Hra je totiž oficiálně spuštěna v Indii, Pakistánu, Nepálu, Bhutánu, na Srí Lance a v Bangladéši. Jaký bude zájem o hraní Pokémon Go v chudých zemích lze těžko odhadovat, každopádně lze považovat rozšíření hry i do dalších zemích za pozitivum. Niantic také děkuje hráčům z Indie za jejich trpělivost s rozšířením hry do jejich země, ale dřívějšímu spuštění hry v Indii bránily určité administrativní záležitosti.

S touto zprávou Niantic také oznámil, že získal právě pro Indii silného partnera. Jedná se o společnost Reliance Jio Infocomm, která zajišťuje v této zemi mobilní datové přenosy pomocí 4G za příznivé ceny, což pomáhá k digitalizaci této druhé nejlidnatější země naší planety. Díky tomuto partnerství se stane téměř 3000 Jio obchodů a dalších partnerstkých lokalit Pokéstopy a Gymy.  Během speciální akce navíc budou moci hráči v Indii stahovat a hrát Pokémon Go bez poplatků za čerpání dat.

Zdroj: pokemongo.nianticlabs.com/

 

 

 

Komentáře

Comments are closed.

//]]>